Informacje

Andropol / Sweet Home

Witamy serdecznie w sklepie internetowym Andropol / Sweet Home!!!

O Nas w kilku słowach...

W roku 2006 „Andropol” S.A. obchodził 100 lat istnienia! "Andropol" S.A. jest firmą założoną w 1906 roku przez spółkę "Braci Czeczowiczka" jako "Pierwsza Galicyjska Tkalnia Mechaniczna". W 1992 roku fabryka została przekształcona w spółkę akcyjną i przeznaczona do prywatyzacji przez NFI.

„Andropol” to nie tylko stuletnia tradycja, to najwyższa kultura techniczno-technologiczna w polskim przemyśle włókienniczym. W skład „Andropol” S.A. wchodzą fabryki produkcyjne w Andrychowie i Białymstoku. Fabryki te przez całą swoją historię należały nie tylko do największych zakładów przemysłu włókienniczego w Polsce, ale co istotniejsze do najbardziej renomowanych.

Produkty fabryki uchodziły i uchodzą za najlepsze w kraju w swojej klasie, są też cenione za granicą.

Szerokość tkanin wykończonych produkowanych w zakładzie waha się w granicach od 50 do 165 cm, a masa powierzchniowa zawiera się w przedziale od 70 do 400 g/m2. W fabryce wytwarzane są tkaniny bielone, barwione, drukowane oraz kolorowo tkane o wysokich parametrach fizyko-mechanicznych oraz opornościowych.

Jesteśmy również jednym z największych producentów konfekcji pościelowej oraz stołowej w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologicznie procesom produkcyjnym nasza konfekcja gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz najwyższą jakość potwierdzoną wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

W tym sklepie internetowym mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę gotowych wyrobów tekstylnych do Państwa domu: pościel, prześcieradła, szlafroki, ręczniki, koce, itp.

Aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów firma „Andropol” S.A. postanowiła stworzyć osobną ofertę skierowaną do odbiorcy detalicznego i dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb.

Gwarantem wysokiej jakości produkcji, jej stabilności i powtarzalności jest posiadanie ISO 9001 i ISO 14001. Przestrzeganie procedur zintegrowanego systemu zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego według powyższych norm czyni z nas wiarygodnego partnera handlowego.
Więcej informacji o naszej firmie oraz pełną ofertę znajdą Państwo na witrynie internetowej: www.andropol.com.pl.

Serdecznie zapraszamy na zakupy.

 

 

DOBRA RADA

Zawsze należy pamiętać o maksymalnej temperaturze prania. Nigdy nie powinno się prać pościeli w temperaturze wyższej niż w tej która widnieje na metce wszytej do produktu.

Zobacz inne porady
FACEBOOK