WYPRZEDAŻ !!! SUPER CENY!!!

Lista produktów: 1 / 3 (3)  
sortuj wg:     nazwy       ceny   

Teraz pościel satynowa najwyższej jakości jest do kupienia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Rozmiar pościeli 200x220 cm (wzór PC 26, RS 9) uzyskiwany jest poprzez doszycie koordynatu barwy lub wzoru.

 

Zdjęcia prezentowanej konfekcji pościelowej są przykładowym sposobem konfekcjonowania.  Wygląd poduszek może się nieznacznie różnić - wynika to z rozkroju tkaniny podczas konfekcjonowania. 

 

 

 


Poszwa -200x220 cm, Poszewka -70x80 cm - 2 sztuki
za KPL 119.00   zł
Poszwa - 160x200 cm, Poszewka - 80x70 cm - 2 szt.
za kpl 119.00   zł

Sklep internetowy poleca ręczniki frotte, szlafrok męski i damski oraz pościel bawełnianą, satynową i pościel z kory. W ofercie sklepu dostępna także satyna bawełniana i prześcieradło z gumką.

DOBRA RADA

Pranie wydaje się bardzo prostą czynnością, ale nic bardziej mylnego. Przy obecnej wielości tkanin, kolorów, mnogości środków do prania bardzo łatwo o pomyłkę, której skutki mogą się okazać katastrofalne dla naszych rzeczy. Pierwszą czynnością, którą należy wykonać po zakupie nowej pościeli, jest uważne przeczytanie etykiety oraz tekstylnej metki załączonej do produktu. Przepis prania zawarty na metce wszytej w jedną część kompletu, obowiązuje wszystkie jego części. Postępując zgodnie z zawartą tam skróconą instrukcją, możemy być pewni, że podczas prania naszej pościeli nic nie grozi. Jeżeli zależy nam na zachowaniu wysokiej jakości pościeli należy przestrzegać jeszcze kilku podstawowych zasad. Ich stosowanie nie jest skomplikowane ani czasochłonne, a pozwoli się długo cieszyć przyjemną w dotyku, wytrzymałą pościelą. W tym miejscu będziemy zamieszczać najważniejsze z nich.

Zobacz inne porady
FACEBOOK