Ścierki LENA

Lista produktów: 1 / 5 (5)  
sortuj wg:     nazwy       ceny   

NOWOŚĆ!!!

Kuchenne ręczniki z kolekcji LENA to inny od standardowego, niepowtarzalny design oraz wysoka jakość surowców. Wzornictwo nawiązuje z jednej strony do sielskich klimatów wsi polskiej, z drugiej wykorzystuje najmodniejsze motywy wyposażenia wnętrz.

 

Ścierka kuchenna żakardowa - kolekcja LENA

 

Rozmiar: 50x70cm

Skład: 100% bawełna

Gramatura: 80 gram/sztuka

 

Mając na uwadze uzyskanie pełnych walorów użytkowych, sugerujemy wypranie ścierek przed pierwszym użyciem.


Sklep internetowy poleca ręczniki frotte, szlafrok męski i damski oraz pościel bawełnianą, satynową i pościel z kory. W ofercie sklepu dostępna także satyna bawełniana i prześcieradło z gumką.

DOBRA RADA

Pranie wydaje się bardzo prostą czynnością, ale nic bardziej mylnego. Przy obecnej wielości tkanin, kolorów, mnogości środków do prania bardzo łatwo o pomyłkę, której skutki mogą się okazać katastrofalne dla naszych rzeczy. Pierwszą czynnością, którą należy wykonać po zakupie nowej pościeli, jest uważne przeczytanie etykiety oraz tekstylnej metki załączonej do produktu. Przepis prania zawarty na metce wszytej w jedną część kompletu, obowiązuje wszystkie jego części. Postępując zgodnie z zawartą tam skróconą instrukcją, możemy być pewni, że podczas prania naszej pościeli nic nie grozi. Jeżeli zależy nam na zachowaniu wysokiej jakości pościeli należy przestrzegać jeszcze kilku podstawowych zasad. Ich stosowanie nie jest skomplikowane ani czasochłonne, a pozwoli się długo cieszyć przyjemną w dotyku, wytrzymałą pościelą. W tym miejscu będziemy zamieszczać najważniejsze z nich.

Zobacz inne porady
FACEBOOK